Felietony-wolnego strzelca produkcje dla różnych tytułów, obecnie dwóch oraz zapiski codzienne, co bym nie eksplodowała z nadmiaru myśli
Blog > Komentarze do wpisu

Powrót do rzeczywistości boli

Trzy dni, a właściwie dwa i pół, spędzone w Dublinie na chodzeniu na luzie, bez obowiązków, a to kino, a to japońszczyzna, kawa pita w piękną pogodę przy stoliku na tarasie, z gazetką w ręku, spotkanie z dziećmi, teatr oczywiście (o tym piszę tu), October fest na Grant Canal....

A teraz muszę wrócić do rzeczywistosci. Znowu do pracy, znowu obiady, sprzątanie, a to wysłać korespondencję, to zadzwonić do lekarza, dentysta syna w piątek, nie  zapomnij...

Wiem, że nie ma co się skarżyć, to nie jest koniec świata, nie można mieć święta caly czas, bo byłaby to nużąca rzeczywistość, ale tak mi brak takiego oddechu częściej. Raz czy dwa w roku to przecież nie jest rozpasanie.

Idzie zima. Mam duża fajnego czytania (jakbym kiedykolwiek nie miała :-), torf do kominka złożony za domem, nowy piec działa super, nawet się cieszę na wyciszenie jesienno-zimowe.

Trochę się zaczynam izolować od ludzi, nie od wszystkich oczywiście, ale dobór staranny przeprowadzam. Bo mnie różne piekiełka towarzyskie brzydzą i męczą.

A w ogóle to nie mam energii. Czuję się jak przekłuty balon. Nie mam złego humoru, nie jest mi smutno, tylko nie chce mi się z łóżka wstawać, o ósmej dzwoni budzik, a już o ósmej piętnaście marzę o momencie, kiedy będe mogła znowu się położyć. Jestem okropnie zmęczona. Wkurza mnie to, to zupełnie jak nie ja. Jakiś magnez powinnam brać, czy co?

środa, 06 października 2010, kasia.eire

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2010/10/06 15:05:35
Ilosc zelaza w krwi moze byc za to odpowiedzialna, najpierw sprobuj sie wyspac w czasie weekendu, a jesli to nie pomoze, porozmawiaj z lekarzem, sok z burakow jest zawsze dobry, moze lubisz.
Przytulam i sciskam cieplutko:)
-
2010/10/06 17:19:32
Magnez koniecznie ale to chyba jesienne przesilenie,powinnas sie wyspac jak radzi sad.a.5 a potem ruszyc z kijkami i psiakiem na plaze energia wroci jak nic.
-
2010/10/06 19:47:54
sad.a.5 - sok z buraków lubię. Lubię? Barszcz lubię, soku chyba nigdy nie piłam, hehe. Spróbuję. Podobno na odporność też dobry, moze dodam marchwi i zrobię taki sok?
-
2010/10/06 19:48:35
paris - tylko skad brać energię na te spacery, jak wracam z pracy to nogami powłóczę, a tu jeszcze z kijkami, chyba bym zeszła
-
2010/10/06 23:09:54
Znuzenie jesienne Cie dopadlo. Mialam tak tez niedawno, ale w sumie jakos samo przeszlo. No, moze troche z pomoca slonca, ktorego u mnie ostatnio duzo. Slonce energii, jak wiadomo, dodaje:)
-
2010/10/06 23:33:43
agatoo - u nas też nie jest jakoś ponuro, ale pewnie masz rację
-
2010/10/07 08:03:26
Mi juz przechodzi, ale wrocilam do magnezu koniecznie z wit. B6 i do omega3 + wit.C. Slonce by sie przydalo, ale w Londynie od dluzszego czsu skisla pogoda, wiec najczesciej szaro buro i ponuro, oraz morro, tyko czasam slonko przeswieci ;-)
-
2010/10/07 15:43:11
4-dina- przydaloby się slońce, ale będzie go już coraz mniej, takie życie

Notatki Coolturalne

Wypromuj również swoją stronę

free counters

Web Pages referring to this page
Link to this page and get a link back!